Obrazy, krajobrazy do salonu

               

Teraz stać każdego na podróże dookoła świata!

 

Wystarczy wybrać wymarzone miejsce, w które kiedyś chcielibyśmy się wybrać i wpatrywać się w nie każdego dnia, bez wychodzenia z domu!

Idealne rozwiązanie dla osób kochających podróże czy zwiedzanie, lecz nie mających na to wszystko zbyt wiele czasu…Jest to również pewna forma pamiątki z miejsc wcześniej zwiedzanych i o których wspomina  się co jakiś czas w myślach. Z tymi obrazami  istnieje zdecydowanie większa możliwość na dokładniejsze, nostalgiczne wspomnienie tych niesamowitych momentów.                        Dekorowanie ścian obrazami wykonanymi na naturalnym płótnie to  jedna z oryginalniejszych,prostszych i praktycznych metod zdobienia wnętrz.
Wzory,które przedstawione są na obrazach są wyszukane i zostały dobrze przemyślane podczas projektowania. Nowatorskie,klimatyczne,przywołujące różne wspomnienia- takie zdjęcia znajdują się w w zakładce krajobraz w katalogu nowoczesne obrazy.Zapewne wielu osobom marzy się podróż dookoła świata, wygrzewanie się na gorących piaskach krajów klimatu tropikalnego, jazda w przestworzach, bądź też wielogodzinne spacerowanie po wysokich górach…

Przedstawione powyżej obrazy to fragmenty tropikalnych wysp Oceanu Spokojnego Bora Bora oraz Hawaii. Są to jedne z popularniejszych oraz najcieplejszych turystycznych wysp. Jasna barwa przywołuje przyjemny,ciepły klimat pomieszczeniu. Rewelacyjna opcja dla osób mających modernistyczne wnętrza w stonowanych kolorach. Zimno zostanie pochłonięte przez ciepłą aurę obrazów z błękitną laguną.

Zaprezentowany wyżej obraz charakteryzuje się również ciepłymi barwami, dlatego dostosować można go idealnie do ciemnych pomieszczeń. Rustykalny obraz przedstawiający włoską uliczkę,pnącą się  ku górze z wyłożoną kostką brukową u dołu, wprowadza nieziemsko przytulną atmosferę. Wysokie kamienice z jasnego kamienia oddają wrażenie realnej perspektywy. Jasnobeżowe zestawienie barw jest pasującym dodatkiem do jaskrawych jak również do stonowanych kolorystycznie pomieszczeń.


W pogoni za wolnością. Te krajobrazy przywołują wyobrażenia z młodości wielu osób. Natura i wolność….z jednej strony niziny ze skoszonym złotym zbożem,a  przy krętych uliczkach,wyrastające drzewa, pnące się ku górze… W odróżnieniu od czerwonej góry prowadzącej ku czerwonemu Kanionowi w Stanach Zjednoczonych. Ta wspaniała demonstracja sił twórczych natury, która ukazuje przed oczami ogromną przestrzeń i malownicze widoki, to pejzaże,które komponują się świetnie w industrialnych jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

 

 

To co dziś przywołuje najmilsze wspomnienia…to polskie Tatry. Po powieszeniu ich na ścianach swojego wnętrza na pewno nie zabraknie w nim pozytywnej energii.  Te wspaniałe pasma górskie schodzące się i krzyżujące jednocześnie to miejsce, do którego warto często powracać. Wyraźne na pierwszym planie iglaste choinki z zamglonymi górami oraz wioską w kotlinie.Nie można zapomnieć o strukturze i sposobie w jaki wykonanie są obrazy. Są tworzone za pomocą produktów nie szkodliwych dla zdrowia,namalowane z  najwyższej jakości produktów marki Hewlett-Packard Company(hp).